hossein.najafzadeh

پنجمین دوره نظرسنجی رمان برتر

نظرسنجی رمان برتر درحال تایپ انجمن ( قسمت سوم: از دیدگاه کاربران و اعضاء)   139 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما کدام رمان ذیل بهترین رمان درحال تایپ انجمن می باشد؟ (قسمت سوم: از نگاه کاربران و اعضاء)

• در برزخ تنم / کبری دلیری
      23
    • و خوابی که آرام گرفت / ز.مطلوبی
      19
    • صبح مهتابی / غزل سلیمانی
      22
    • زیبا رویان بهشتی در زمین / خدیجه سیاحی
      25
    • آخرین پروانه / ساناز رمضانی
      13
    • دل بریدن از عشق / سلاله علیائی
      23
    • رخنه / ریحانه سجادی
      16
    • تو اول تو آخر / الناز اسدزاده
      20
    • کک / نیلوفر پارسیان و مهدیس مسکینی
      21
    • پاییز مرگ / آرمان فیروز
      8
    • لحد شوم / زهرا ابراهیم زاده
      20
    • پادزهر / باران آسایش
      29
    • تداعی / سپیده وهاب زاده
      9
    • نرگِس / سپیده وهاب زاده
      9
    • میترسه دلم / الناز اسدزاده
      19
    • شاهرگ / دلارام میری
      11
    • مدیونم به تو / fatemeh.ashd
      7
    • به ژرفای اطلس / محدثه میرزایی
      20
    • آراد من آراد او / کبری دلیری
      20
    • قلب چوبی / قدیری.ص
      19
    • شاید نباید خوش آید / نگار اکبری
      9
    • نیمه شب سرد / باران آسایش
      30
    • مرداب تکرار / sarina.m
      9
    • تا شقایق هست زندگی باید کرد / لیدا فاتح پور
      8
    • تب تند / متین عظیمی فشی
      13
    • خروشان چون سیل / روشنک.ص
      9
    • آپارتمان شماره 13 / giso
      8
    • مهرزاد / فرزانه بنی هاشمیان
      15
    • رسوایی لیلا / فرزانه تقدیری
      17
    • ایستاده مردن / مبینا راد
      11
    • داغ ننگ / hanieh_m
      7
    • محکوم به اجبار / sania
      10
    • عشق حقیقی / ساجده سوزنچی
      40
    • این من نیستم / ملیکا فلاح
      8
    • بعد قصه ها / مژگان فخار
      9
    • دنیای من، زمین عاشقان است / کار گروهی
      20
    • دل من آسمان شب / پردیس79
      9
    • رویان / فاطمه میرشفیعی
      11
    • طهران / نسترن موسوی
      8
    • صدای من / پریسا همایونفر
      13
    • شکست فاصله ها / s.k
      8
    • از انتقام تا عشق / Ayda_ashrafi
      10
    • لیلی من / نسترن موسوی
      10
    • یواشکی / katayoun76
      20
    • محکوم به حبس ابد / علیرضا شاه محمدی
      7
    • تاوان بی گناهی / الهه یکتا
      8
    • عشق سیاه / venoos
      8
    • دیو و دلبر / پریسا رفیعی
      8
    • در آرزوی بهار / سیده فاطمه آل مجتبی
      10
    • حال خوبه عشق / mahshad.n
      9
    • از این ساعت / پردیس79
      10
    • نیازم باش / fateme_jonam
      10
    • قلب شکستم مال تو / ثنا صالح نژاد
      9
    • انتقالی لعنتی / G.j
      11
    • ویلای پر رمز و راز / مهرسا1383
      11
    • سردر گم / ava23
      8
    • بازی دل ها / arnoosha
      9
    • ملودی شیرین / neda_nivel890
      10
    • خوابم نمیبره / نازنین محمدی
      17
    • چشمای جادویی / نگین74
      13

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

فعال سازی حالت خواندن

7 ارسال در این موضوع قرار دارد

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۲_۰۱-۰۹-۰۴.jpg

با سلام و آرزوی موفقیت

ضمن تقدیر و تشکر از نویسندگان عزیز و همچنین نوقلمان گرامی که برای ارتقاء و افزایش کیفیت و توانایی های قلم خود، به انجمن ما اعتماد کرده اند و مسیری درست و صحیح را برگزیدند.

تک تک نوشته ها و مطالب شما عزیزان توسط تیم ناظران مطالعه، توسط تیم ویراستاران ویرایش و توسط مدیران، با صبر و حوصله مورد نقد و بررسی قرار میگیرد که در این چرخه تیمی بزرگ و مجرب (حدوداً 50 نفره) سایت و انجمن رمانخونه را مدیریت می کنند.

یقیناً مسیری که اینگونه با دقت خاص، موضوعات و شخصیت پردازی و حتی شکل ساختاری ، نگارشی و املایی هر رمان را بررسی میکند هدفی بزرگتر دارد و آن اشاعه و توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است تا به نوبه از هرز نویسی و پورن نویسی جلوگیری شود و با آموزش های خصوصی و مشاوره ای و ایجاد انگیزه های لازم از جمله انتشار و چاپ رمانهای برتر درحال تایپ ، حمایت مالی و معنوی از نویسندگان و رمانهای چاپ شده ، اهداء جوایز به نفرات برتر ، صوتی کردن رمانهای برتر توسط تیم حرفه ای گویندگان رمانخونه و ... قدم بزرگی در این مسیر برداریم. 

بنابراین ، با بالا رفتن آمار رمان ها و تعداد نویسنده های عزیز، بار دیگر قرار بر این گذاشتیم تا

بزرگترین مسابقه نظرسنجی رمانهای برتر

در حال تایپ مجازی (آنلاین)

را برگزار کنیم.

جوایز پنجمین دوره برترین رمانهای نظرسنجی:

⚜معرفی به انتشارات جهت چاپ رمانهای برتر
 ⚜اهداء کتاب با امضاء نویسندگان به نفرات برتر

⚜اختصاص گرفتن مدال و نشان به نفرات برتر
قرار گرفتن رمان در تاپیک های مهم شده ی انجمن

اختصاص گرفتن عنوان رمان پرطرفدار
قرار گرفتن لینک تاپیک رمان در امضای مدیران بخش رمان

توضیحات:

1- رمانهایی در نظرسنجی قرار میگیرد که حداقل 10 پست یا پارت در انجمن نوشته باشند.

2- رمانهایی در نظرسنجی قرار میگیرد که تاییده اولیه از ناظران و مدیران بخش را داشته باشند.

3- رای گیری به صورت نظرسنجی صورت میگیرد.

مهلت ارسال رمان و شرکت در مسابقه:

تا ساعت 23 سه شنبه 96/04/20

لطفا با رای دادن به رمان محبوبتان از نویسنده حمایت کنید.

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

ضمن تشکر از دوستان و نویسندگان عزیزی که در پنجمین دوره رمان برتر درحال تایپ انجمن رمانخونه شرکت کردند

و سپاس از مدیران و ناظرین رمانها که همیشه یار و یاور انجمن بودند

و اما مسابقه...

همانطور که مستحضر هستید قسمت اول مسابقه به پایان رسیده و رمانهایی که توسط نویسندگان نوشته شده (حداقل 10 پارت) به قسمت دوم مسابقه راه یافتن

اسامی رمانها و جزییات قسمت دوم مسابقه تا ساعاتی دیگر در همین تاپیک اعلام خواهد شد.

با سپاس

لینک به ارسال

با سلام

ضمن تشکر از دوستان و نویسندگان عزیزی که در پنجمین دوره رمان برتر درحال تایپ انجمن رمانخونه شرکت کردند

و سپاس از مدیران و ناظرین رمانها که همیشه یار و یاور انجمن بودند

و اما مسابقه...

همانطور که مستحضر هستید قسمت اول مسابقه به پایان رسیده و رمانهایی که توسط نویسندگان نوشته شده (حداقل 10 پارت) به قسمت دوم مسابقه راه یافتن

(اسامی رمانهای راه یافته به این قسمت در ذیل آورده شده اند)

و از طرفی چون قرار بود این دوره مسابقات با دقت و روند بهتری انجام بشه و امکان هرگونه تقلب و سطحی نگری و رفیق بازی گرفته بشه

تا جوایز بهتری به نفرات برتر اهدا بشه

در قسمت دوم، رمانها توسط ناظر اصلی هر رمان و ناظر علی البدل مطالعه میشود

سپس طبق معیارها و جدول امتیازات زیر، امتیاز داده می شود

و رمانهایی که حداکثر امتیازات را کسب نمایند به قسمت سوم صعود میکنند.

لازم به توضیح است:

شاید این یک مسابقه باشد ولی هدف اصلی از برگزاری این دوره از مسابقات، ارتقا و افزایش کیفیت و روند بهبود قلم شما عزیزان هست

تا هم ایرادات احتمالی رمانتون گرفته شود و هم آموزشها و درسهای مختصری حین این مسابقه دریافت کنیم.

#اسامی ناظرین و همچنین رمانهای اصلی و فرعی هر کدام از ناظرین:

@الناز اسدزاده #الناز_اسدزاده:

رمانهای اصلی: 1- لیلی من، 2- عشق حقیقی،

رمانهای فرعی: 1- انتقالی لعنتی، 2- محکوم به حبس ابد، 3- حال خوبه عشق، 4- تداعی، 5- ملودی شیرین،

@elhaam #الهام_غلامی:

رمانهای اصلی: 1- مدیونم به تو، 2- دل بریدن از عشق، 3- شاید نباید خوش آید، 4- صبح مهتابی، 5- این من نیستم،

رمانهای فرعی: 1- سر در گم، 2- نیازم باش، 3- چشمای جادویی،

@Baran_79 #باران_آسایش:

رمانهای اصلی: 1- تب تند، 2- تداعی،

رمانهای فرعی: 1- خوابم نمیبره، 2- صدای من، 3- کک، 4- شاهرگ، 5- پاییز مرگ،

@Rozhina_K.S.G #روژینا_خوشه_گیر:

رمانهای اصلی: 1- دیو و دلبر، 2- پادزهر، 3- ملودی شیرین، 

رمانهای فرعی: 1- رخنه، 2- لحد شوم، 3- زیبا رویان بهشتی در زمین، 4- و خوابی که آرام گرفت، 5- خروشان چون سیل،

@Zahra.ebrahim Zade.a #زهرا_ابراهیم_زاده:

رمانهای اصلی: 1- نیازم باش،  2- قلب شکستم مال تو، 3- آپارتمان شماره 13، 4- در آرزوی بهار،

رمانهای فرعی: 1- به ژرفای اطلس، 2- نیمه شب سرد، 3- میترسه دلم، 4- تب تند،

@Sarina.M #سارینا_قربانی:

رمانهای اصلی: 1- به ژرفای اطلس، 2- تا شقایق هست زندگی باید کرد، 3- پاییز مرگ، 4- بازی دل ها،

رمانهای فرعی: 1- قلب چوبی، 2- پادزهر، 3- تو اول تو آخر، 4- دل بریدن از عشق، 5- رسوایی لیلا،

@sanisa99 #سانیا_سادات:

رمانهای اصلی: 1- لحد شوم، 2- چشمای جادویی، 3- ویلای پر رمز و راز، 4- شاهرگ،

رمانهای فرعی: 1- این من نیستم، 2- شکست فاصله ها، 3- بازی دل ها، 4- ایستاده مردن،

@سلاله علیائی #سلاله_علیائی:

رمانهای اصلی: 1- از این ساعت، 2- میترسه دلم، 3- ایستاده مردن،

رمانهای فرعی: 1- عشق حقیقی، 2- بعد قصه ها، 3- یواشکی، 4- تاوان بی گناهی،

@Samane #سمانه_زارعی:

رمانهای اصلی: 1- قلب چوبی، 2- رخنه، 3- دنیای من زمین عاشقان است، 4- و خوابی که آرام گرفت، 5- در برزخ تنم،

رمانهای فرعی: 1- صبح مهتابی، 2- آراد من آراد تو، 3- آخرین پروانه،

@Samaneh.shirmohammadi #سمانه_شیرمحمدی:

رمانهای اصلی: 1- بعد قصه ها، 2- کک، 3- خروشان چون سیل، 4- از انتقام تا عشق،

رمانهای فرعی: 1- از انتقام تا عشق، 2- داغ ننگ، 3- لیلی من،

@ghazal_m #غزل_مسلم_زاده:

رمانهای اصلی: 1- خوابم نمیبره، 2- محکوم به حبس ابد، 3- یواشکی،

رمانهای فرعی: 1- طهران، 2- عشق سیاه، 3- دنیای من زمین عاشقان است، 4- محکوم به اجبار،

@katayoun #کتایون_هوشیار:

رمانهای اصلی: 1-انتقالی لعنتی، 2- حال خوبه عشق، 3- رسوایی لیلا، 4- صدای من،

رمانهای فرعی: 1- رویان، 2- شاید نباید خوش آید، 3- در آرزوی بهار،

@Sahel.MTM #محدثه_میرزایی:

رمانهای اصلی: 1- سر در گم، 2- آخرین پروانه، 3- تاوان بی گناهی،

رمانهای فرعی: 1- از این ساعت، 2- ویلای پر رمز و راز، 3- دیو و دلبر، 4- آپارتمان شماره 13،

@ناهید مردانی #ناهید_مردانی:

رمانهای اصلی: 1- داغ ننگ، 2- نرگس، 3- رویان، 4- مرداب تکرار،

رمانهای فرعی: 1- تا شقایق هست زندگی باید کرد، 2- مدیونم به تو، 3- دل من آسمان شب،

@هانیه صفامنش #هانیه_صفامنش:

رمانهای اصلی: 1- طهران، 2- عشق سیاه، 3- محکوم به اجبار، 4- مهرزاد، 5- زیبا رویان بهشتی در زمین، 6- آراد من آراد او،

رمانهای فرعی: 1- در برزخ تنم، 2- قلب شکستم مال تو،

@♥ ℳisS Y ♥ #یاسمین_حاجی:

رمانهای اصلی: 1- شکست فاصله ها، 2- تو اول تو آخر، 3- نیمه شب سرد، 4- دل من آسمان شب،

رمانهای فرعی: 1- نرگس، 2- مهرزاد، 3- مرداب تکرار،

#جدول امتیازات و معیارهای امتیازدهی:

7fwLsv8H2JsKXAAAAAElFTkSuQmCCAA==

نکات:

1- ناظرین عزیز تا 27 تیر ماه ساعت 23 مهلت دارید تا به رمانهای خود امتیاز دهید.

2- ناظرین به سوالات رمانهای اصلی بین 0 تا 20 امتیاز بدهند و به سوالات رمانهای فرعی بین 0 تا 10 امتیاز بدهند.

با تشکر

پسند شده توسط Sanaz74، mobirad، Baran Asayesh و 27 کاربر دیگر

لینک به ارسال

با سلام

ضمن تقدیر و تشکر از نویسندگان عزیز و همچنین نوقلمان گرامی که در پنجمین مرحله رمان برتر درحال تایپ انجمن شرکت کردند

و سپاس از تیم ناظرین انجمن که با دقت رمانها را مطالعه و براساس 10 معیاری که مقرر بود به تک تک رمانها امتیاز دادند.

اما قسمت سوم مسابقه:

تمام 60 رمان شرکت کننده در نظرسنجی همین تاپیک قرار گرفتند (بالای همین صفحه)

که براساس اون تمامی کاربران و اعضای رمانخونه به بهترین رمان از دیدگاه خودشون امتیاز می دهند

سپس رمانهایی که بیشترین امتیاز را از نگاه ناظرین و بیشترین رای از نگاه کاربران و همچنین بیشترین امتیاز از نگاه مدیران را کسب نمایند به مرحله بالاتر صعود می کنند.

لازم به توضیح است:

نگاه مدیران انجمن از برگزاری این مسابقه که جنبه سرگرمی داشته و هم بیشتر از آن جنبه آموزشی و افزایش کیفیت و جذابیت رمانها بوده

در نتیجه نقاط ضعف و دلیل کسر امتیاز هر رمان توسط ناظرین به هر نویسنده اعلام می شود

تا با کمک و راهنمایی ناظرین، عیوب و نقدهایی که به رمانتان وارد بوده برطرف گردد

تا انشالله رمانهای نویسندگان این انجمن جز بهترین رمانهای درحال تایپ مجازی باشند.

تذکر ویژه:

تبلیغ رمانتان جهت رای جمع کردن در اینستاگرام یا تلگرام آزاد می باشد اما ساخت هرگونه اکانت فیک و غیرواقعی در انجمن توسط شخص نویسنده و یا دوستانتان ممنوع می باشد که باعث تقلب و بر هم زدن جو و مسیر مسابقه می گردد.

تمامی رای دهندگان توسط تیم فنی انجمن بررسی می شود چنانچه متوجه این موضوع شوند، شخص خاطی از انجمن اخراج می گردد و رمانی که در آن تقلب شده از دور مسابقات حذف می گردد و نویسنده هم در مسابقات بعدی شرکت داده نخواهد شد.

مهلت رای دادن به نظرسنجی:

تا ساعت 23 پنجشنبه 96/05/05

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام 
ضمن تشکر از نویسندگان و نوقلمان عزیز و آرزوی موفقیت روز افزون برای همه عزیزانی که ما را در برگزاری این دوره از نظرسنجی همراهی کردند.
به استحضار میرساند قسمت سوم مسابقه نظرسنجی به پایان رسید.

قسمت چهارم نظرسنجی در کانال اختصاصی انجمن با شیوه ای متفاوت برگزار می‌شود. مدیریت انجمن از برگزاری این مرحله چند هدف را دنبال میکند.

۱- معرفی رمانهای انجمن به کاربران تلگرام

۲- ترغیب مخاطبان تلگرام به بازدید رمان نویسندگان در انجمن

۳-باز بودن عرصه برای پیشرفت نویسندگان نو قلم به کمک خوانندگان و منتقدان

امیدوارم در این مرحله از مسابقه هم ما را با وجود و حضور خود همراهی فرمایید.

باتشکر مدیریت انجمن

مهلت رای دادن به نظرسنجی:

تا ساعت 23 چهارشنبه 96/05/11

لینک به ارسال

سلام

قسمت چهارم مسابقه نظرسنجی رمان برتر در تلگرام و برای اعضای گروه ها و کانالهای رمانخونه برگزار شد و به پایان رسید و نتایج آن هم بررسی گردید

و بعد از آن قسمت پنجم برگزار شد که نتایج آن هم بررسی گردید

به این ترتیب تا دقایقی دیگر نتایج پنجگانه مسابقه و امتیازهای آن در ادامه همین تاپیک اعلام خواهد شد

این مرحله با شراطی ویژه ای برگزار شد و چون تجربه جدیدی برای مدیران و نویسنده های انجمن بود

و تاکنون هیچ سایت و یا انجمنی با این معیارها و به این میزان دقیق هر رمانی را بررسی نکرده بود

حال ممکن هست عیبها و نقص هایی داشته باشد

که انشالله در مراحل بعدی با کیفیت بهتری برگزار خواهد شد.

قسمتهای برگزار شده مسابقه نظرسنجی:

قسمت اول: ادمین های انجمن

قسمت دوم: ناظرین انجمن

قسمت سوم: کاربران انجمن

قسمت چهارم: کاربران تلگرام

قسمت پنجم: مدیران بخش رمان

پسند شده توسط katayoun، Sahel.MTM، G.j و 14 کاربر دیگر

لینک به ارسال

سلام

وقت بخیر

بلاخره پنجمین مرحله نظرسنجی رمان برتر در حال تایپ (آنلاین مجازی) به پایان رسید

در این مرحله برخلاف مراحل قبلی سعی شد هر رمان را با جزییات بیشتری بررسی نماییم و رمانی که واقعا استحقاق برتر شدن را دارد انتخاب کنیم

هرچند امکان دارد هنوز بعضی ایرادات به مسابقه باشد:

مثلا: چون مسابقه رمانهای درحال تایپ هست امکان دارد بعضی رمانها هنوز به قسمتهای حساس خود نرسیده باشد و از دید ناظران و کاربران امتیازات لازم را کسب نکرده باشند و یا چون موضوع و ژانر رمانخا متفاوت هست ، مورد پسند خواننده نباشد. ولی با تمامی اینگونه تفاوتها، بازهم به نوبه خود روش جدیدی در انتخاب رمان برتر بود و برخلاف اکثر انجمنها که فقط براساس لایک و یا رفاقت و دوستی کاربران و مدیرانش هست،

براساس معیارها و شاخص های جزیی تری بررسی گردید تا هم حین این مسابقه که جنبه سرگرمی دارد تک تک رمانها مورد نقد قرار گیرد و همراه با آموزش باشد. امید است امتیازات را فقط از دیدگاه سرگرمی نگاه کنید و سعی و تلاش را برای بهتر نوشتن ، برای پیشرفت ، برای حذف نقاط ضعف قلمتون ، و برای افزایش کیفیت رمانتون قرار دهید.

تا بتوانیم انجمنی با نویسندگانی حرفه ای تشکیل دهیم و در سالهای آینده نویسندگان بزرگ و رمانهایی با کیفیت به چاپ برسانیم.

و اما شرایط برگزاری مسابقه و مراحل آن:

قسمت اول: در قسمت اول تمامی رمانهای در حال تایپ انجمن بررسی گردید و رمانهایی که حداقل 10 پارت نوشته بودند (که 60 رمان بودند) به قسمت دوم صعود کردند.

قسمت دوم: در قسمت دوم تمامی ناظران به رمانهای خود از 10 معیار ارائه شده، از 600 امتیاز لازم ، امتیاز مورد نظر خود را دادند، سپس تمامی 60 رمان دوباره بین ناظرین تقسیم گشت و ناظرین از 10 معیار ارئه شده و از 400 امتیاز لازم، امتیاز مورد نظر خود را دادند.

قسمت سوم: در قسمت سوم تمامی کاربران انجمن به رمانهای مورد پسند خود رای دادند و از 300 امتیاز لازم ، امتیاز مورد نظر خود را دادند.

قسمت چهارم: در قسمت چهارم تمامی کاربران کانال تلگرام به رمانهای مورد پسند خود رای دادند و از 100 امتیاز لازم ، امتیاز مورد نظر خود را دادند.

قسمت پنجم: در قسمت پنجم ادمین های انجمن به رمانهای مورد پسند خود رای دادند و از 1000 امتیاز لازم ، امتیاز مورد نظر خود را دادند و همچنین مدیران بخش رمان انجمن به رمانهای مورد پسند خود رای دادند و از 800 امتیاز لازم ، امتیاز مورد نظر خود را دادند.

و به این ترتیب تمامی رمانها از 5000 امتیاز لازم ، امتیازات زیر را کسب نمودند که لیست تمامی رمانها و امتیاز و رتبه آن به شرح ذیل می باشد.

توضیحات:

امید است از این مسابقه که جنبه سرگرمی داشته به نحو احسن استفاده کرده و سعی در بهتر شدن رمانتون کنید و بدانید این مسابقه از دیدگاه رمانخونه هست و شاید در سایتهای دیگر با لایک و لایک بازی بهترین باشین و این همان ضربه و انحرافی هست که به قلم و رمانتون زده خواهد شد.

هرچند این شیوه و روش انتخاب ، همچون بقیه بخشها و قوانین رمانخونه که سریعا توسط ادمین های سایتهای متفرقه کپی شده و اجرا می شود

و مدیران رمانخونه شاید از این همه کپی برنامه ها دلگیر باشند ولی چون در جهت پیشرفت فرهنگ کتاب و کتابخوانی هست رضایت خود را اعلام می نماید.

با تشکر

مدیریت

+onPySDoGBkAAAAABJRU5ErkJgggA=

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.