1 تصویر

درباره این فایل

نام رمان: گرگ و میش

نویسنده: اِستِفِنی مِیِر

مترجم: مریم وحیدی

ژانر: ترسناک

تعداد صفحات: 197

خلاصه داستان: بِلا دختریه که با دخترای اطرافش یکم متفاوته. از اینکه مورد توجه باشه خوشش نمیاد و دوست داره همیشه معمولی باشه که همین‌طور هم هست. بِلا با مادرش زندگی می‌کنه و مادرش بعد از ازدواج مجددش می‌خواد با همسر جدیدش به مسافرت بره. همین موضوع باعث می‌شه که بِلا در سن 17 سالگی (بعد از چند سال) به شهر کوچکی که پدرش توش زندگی می‌کنه برگرده و با پدرش زندگی کنه. چون شهر کوچیکه همه همدیگه‌رو میشناسن و وقتی بلا وارد دبیرستان جدیدش می‌شه خیلی مورد توجه قرار می‌گیره که اصلا از این موضوع راضی نیست. در این بین پسری توجه بِلا رو به خودش جلب می‌کنه؛ اما اون پسر یک آدم معمولی نیست...!

 

 

قسمتی از داستان:

دوباره به سمت همون پسر برگشتم و نگاهی بهش انداختم، داشت به سینیش نگاه می‌کرد، و با انگشتای سفیدش تیکه ای از نونش می‌کند. دهنش به سرعت تکون می‌خورد و لباش یکم از هم باز شده بود. بقیه هنوز سرشون به اطراف گرم بود؛ ولی من حس کردم که داره خیلی آروم با اونا حرف می‌زنه.

از نظر من اسماشون یه خورده قدیمی و عجیب بود! شبیه اسمایی بود که مامانبزرگ و بابابزرگ ها داشتن... شایدم تو این شهر کوچیک این‌جور اسما معمول تر بود! بالاخره یادم اومد که اسم بغل دستیم جسیکا بود، یه اسم خیلی رایج. دو تا همکلاسی به اسم جسیکا تو کلاس تاریخم، وقتی فینیکس بودم، داشتم.

ناخود آگاه گفتم:

- اونا... خیلی خوش قیافه ان!

جسیکا دوباره خندید و گفت:

- آره... و همشون با همن...‌ یعنی روزالی و اِمِت، جاسپر و آلیس. و با هم زندگی می‌کنن! صداش یه جوری بود که انگار کل شهر بهشون مشکوکن!

البته اگه راستشو بخواین، باید بگم حتی اگه تو فینیکس هم بودن پشت سرشون شایعه های زیادی پخش می‌شد، اینجا که دیگه جای خود داره!

پرسیدم:

- کدوماشون بچه های کالِن هستن؟ به نظر نمیاد به هم ربطی داشته باشن!

- اوه...‌ نه! دکتر کالِن خیلی جوونه... شاید حدوده 30 سالش باشه... اونا به فرزندی قبول شدن. اون دوتایی که موهای بلوند دارن دو قلو ان... بقیه هم پرورشگاهی

- فکر نمی‌کنی یکم برای اینکه مال پرورشگاه باشن بزرگن؟

- الان بزرگ شدن... جاسپر و روزالی هر دوشون 18 ساله ان و از وقتی 8 ساله بودن با خانم کالِن زندگی می‌کردن. فکر کنم خاله شون باشه... یا یه چیزی تو همین مایه ها!

 

 

*برای خرید و دانلود رمان در فرمت های مختلف گزینه دریافت فایل کلیک کنید و عضو شوید.

 

توضیحات:

فرمت pdf مخصوص همه گوشی ها و کامپیوتر

فرمت apk مخصوص گوشی های اندروید

فرمت epub مخصوص گوشی های آیفون
Other Files from Śámāņęبازخورد کاربر

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری بسازید و یا وارد شوید

شما برای ارسال پاسخ نیاز است که یکی از اعضا باشید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !


ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید


ورود به حساب کاربری

هیچ امتیازی برای نمایش وجود ندارد.