no-img

رمانخونه
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

انجمن رمانخونه

ادامه مطلب

PDF
دانلود رمان داغ تر از جهنم از مژگان فخار
امتیاز 3.71 ( 7 رای )
pdf
آبان ۲۹, ۱۳۹۶
جزئیات
322 صفحه

دانلود رمان داغ تر از جهنم از مژگان فخار


خلاصه داستان:

داستان زندگی دختری شاد و آشپز است که با تک تک مشکلات در زندگی اش قصد جنگیدن دارد که ناگهان در اثر یک اتفاق پای پسری در زندگی اش باز می‌شود، زندگی زنی است با رازی سر به مهر در گذشته اش که در آستانه میانسالی زندگی اش دست خوش تغییر می‌شود، زندگی پسری جوان است که با وجود این که زندگی خوبی دارد؛ اما درگیر حسی می‌شود که او را به سمت دختر قصه هل می‌دهد و باعث می‌شود زندگی این سه شخص به هم گره بخورد…

 

 

قسمتی از داستان:

دست از نگاه کردن به کتری در حال جوش بر می‌دارد و گاز را خاموش می‌کند. بشقاب پنیر و کاسه مربا را از یخچال در می‌آورد و به سمت اتاق فرنگیس می‌رود.

فرنگیسی که بر اثر سکته، چندسالی از خانه نشین شدنش گذشته بود و حال با چشم های خود نظاره گر ملیحه بود که سعی داشت به او حرفش را بفهماند.

-من دارم میرم. صبحانه حاضره، نون هم توی سبد نون هست. چایی هم گذاشتم. صبحانتون رو بخورین، باشه فرنگیس؟ به یاسمن میگم صبحانه رو بیاره اتاقت.

فرنگیس با لب های کج شده خود، به ملیحه می‌فهماند که تمامی حرف هایش را متوجه شده و جای هیچ نگرانی نیست.

ملیحه از اتاق بیرون می‌رود و مقنعه چانه دار آبی خود را به سر می‌گذارد و با برداشتن چادر مشکی اش، به سمت اتاق دیگری می‌رود. با لبخند به یاسمنش که تازه از خواب بیدار شده بود، نگاه می‌کند و عینک و گوشی خود را در کیف مشکی اش می‌گذارد.

دست های خود را با ایما و اشاره برای یاسمن تکان می‌دهد و تمام حرف هایی را که به فرنگیس زده بود را دوباره تکرار می‌کند و یاسمن با ناله ای به مادرش می‌فهماند که حرف هایش را متوجه شده است.موضوعات :
دسته‌بندی نشده
ads

درباره نویسنده

سمانه 121 نوشته در رمانخونه دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا سوال امنیتی رو پاسخ بدهید *